Emre Belözoğlu ve Çağdaş Atan maç sonunda isyan etti! ”Kelimelerimi dikkatli seçmek isterim ama…”Süper Lig

Eryaman Stadı’nda oynanan karşılaşmayı MKE Ankaragücü, ikinci yarıda Tolga Ciğerci ve Ali Sowe’nin golleriyle kazandı. Konuk takımın tek golünü Joao Figueiredo attı. Çatışmanın ardından Emre Belözoğlu ile Çağdaş Atan adeta isyan etti.

“SÜPERLİGİN İTİBARI İÇİN ÇOK KÖTÜ BİR İMAJ”

Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, “Saha berbat. Maalesef dün burada bir seviye aşağıda maç oynandı. Süper Lig’in itibarı açısından çok kötü bir imaj. Konuşulacak çok şey var ama bu yapılmamalı” dedi. böyle devam et. Gençlerbirliği oyuncuları için de utanç verici bir durum. Bu anlaşma yapılmalı.” “Gerekli. Verilen mücadeleye, çabaya yazık etmeyin. 24 saatten az bir süre sonra bir maç daha oynuyoruz, bunun doğru olduğunu düşünmüyorum, ligin itibarı açısından iyi bir durum değil” dedi.

“Onların galibiyetinin üstesinden gelmek istemiyorum ama…”

0f795872-cc4d-4712-afcb-12fada0fa7f3

Başakşehir Teknik Direktörü Çağdaş Atan, şunları söyledi: “Ankaragücü’nü tebrik ediyorum. Galibiyetlerine gölge düşürmek istemem ama burası ülkenin başkenti. Kelimelerimi dikkatli seçmek isterim ama… Büyükler iken onlar da öyleydi. Birkaç haftadır burada oynayan Gençlerbirliği burada oynamadı. Biz burada oynarken dün Gençlerbirliği de buradaydı.” Belki 100’e yakın arkadan yönlendirme egzersizi yaptık. Bu alanda ne yapacaksınız? Sonra diyorlar ki ‘Çağdaş Atan oyunu hep arkadan kurmaya çalışıyor’. Ne yapmalıyız, hep direkt mi oynamalıyız? Bizim oyunumuz oyuncularımızı da değerlendiren bir oyun. Maça gelince “Ankaragücü’nde birkaç tane vardı” Maçta şutlar vardı ama devreyi 4-0 önde bitirebilirdik. Kaybettik, saha izin verdiği sürece oyunumuzu geliştirmeye çalışacağız.” açıklamasını yaptı.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Oğlu ve eşinin gözü önünde saldırıya uğradı!Oğlu ve eşinin gözü önünde saldırıya uğradı!
Galatasaray'ı korkutan teklif İtalya'dan geldi!Galatasaray’ı korkutan teklif İtalya’dan geldi!
Emre Mor'un Instagram paylaşımı pahalıya mal oldu!Emre Mor’un Instagram paylaşımı pahalıya mal oldu!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber