SON HABERLER | Cumhurbaşkanı Erdoğan-Özgür Özel görüşmesinin detayları ortaya çıktı! Dikkat çeken detay “Fatih Erbakan”.

Son Haberler: Cumhurbaşkanı Erdoğan, partililere hitap ederek AK Parti Bursa İl Başkanlığı programını anlattı. Erdoğan,
“Her zaman mazlum Gazze halkının yanında olacağız. Gazze’ye en çok yardım yapan ülkeyiz. Filistin davasına destek vereceğiz. Dirençli duruşu görmezden gelenleri Allah’a bırakıyoruz” dedi.

İSRAİL’E AMARGO

İsrail’e ihracata yönelik kısıtlamaya ilişkin Erdoğan, “Yardım Gazze’ye ulaşana kadar ilave tedbirler devam edecek” dedi.

‘SEÇİM’ VURGUSU

Erdoğan, seçimlere ilişkin şunları söyledi: “Seçimlerin muhasebesini yapıyoruz. Sandıklarda verilen mesajı en ince ayrıntısına kadar inceliyoruz.” açıklamayı yaptı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ASKERLER GÜNÜNÜ TELEFONLA KUTLADI

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Mehmetçiklerle görüşmesi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı arayarak askerlerle görüştürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, askerlerin bayramlarını tebrik etti.

Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

“Başta Mehmetçiklerimiz olmak üzere komuta düzeyindeki tüm kardeşlerime en içten selam ve sevgilerimi gönderiyor, Ramazan Bayramının tüm milletimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Ve inanıyoruz ki, hem Mehmetçiklerimiz hem de komuta kademesi hepsiyle birlikte, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da inşallah teröristleri yok edecekler. Hem sınırda hem de sınır ötesinde mücadelemiz aynı şekilde devam edecektir. Tekrar bayramınızı tebrik ediyor, Allah’ın en kısa sürede size kavuşmasını diliyorum.”

PARTİ LİDERLERİYLE KUTLAMADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan bunun yerine parti liderlerini tebrik etti. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’ndan yapılan basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Özgür Dava Genel Başkanı Demokratik Sol Parti Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Başkan Önder Aksakal ve Anavatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ile ayrı bir toplantıda telefon görüşmesi yaptı.

“Görüşmelerde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve cumhurbaşkanları birbirlerinin Ramazan Bayramını tebrik etti.”

ERDOĞAN-ÖZEL GÖRÜŞMESİNİN DETAYLARI ORTAYA ÇIKTI

Gazeteci İsmail Saymaz, Erdoğan-Özel görüşmesinin ayrıntılarını aktardı. İki liderin birbirlerinin bayramlarını kutladığını belirten Saymaz, Özel’in Erdoğan’a şunları söylediğini söyledi: “Diyalog kanalının açık olması faydalı olur.” Saymaz, Erdoğan’ın Özel’in geçirdiği operasyonları sorduğunu ve “Geçmiş olsun” dediğini söyledi.

Bu içerik Hande Dağ tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
'Örümcek Adam' kostümü giyerek bayram namazı okuyan kişiye polis müdahalesi!‘Örümcek Adam’ kostümü giyerek bayram namazı okuyan kişiye polis müdahalesi!
Hamas liderinin 3 oğlu hayatını kaybettiHamas liderinin 3 oğlu hayatını kaybetti
Savaş çanları çalıyor!  İran dedi Savaş çanları çalıyor! İran’ın “cezalandıracağız” açıklamasına İsrail’den sert yanıt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber