Survivor All Star’da elenen isim kamera görüntüleri sayesinde belirlendi! Gözyaşları döküldü

TV8’in ilgiyle takip edilen sevilen yarışması Survivor All Star’da heyecan hız kesmeden devam ediyor. Survivor’da bu hafta kadınlar elemesi gerçekleşti. Aleyna, Aysu, Berna ve Merve’den bir isim adayı selamladı.

HAYATTA KALANLAR TARAFINDAN KİM ELENDİ?

Gerilimin hiç azalmadığı Survivor All Star’da eleme turuna çıkan Aleyna, Aysu, Berna ve Merve eleme düellosunda karşı karşıya geldi. Performans maçına göre Merve Aydın-Aysu birinci oldu. Bu aşamanın sonunda Merve tabağı terk etti.

oyun

İkinci maçta Aleyna ile Bern karşı karşıya geldi. Bern şutları kazanarak potadan çıkmayı başardı. Üçüncü etapta bu kez Aysu ile Aleyna karşı karşıya geldi. 5 yarışmacının adaylığının iptal edileceği karşılaşmayı Aleyna 5-3 kazandı. Aysu ve Aleyna’nın yüzüğü aynı anda atması nedeniyle kazanan kamera kayıtlarıyla belirlendi. Bu nedenle adadan elenen isim Aysu oldu.

ay

GÖZYAŞLARI AKTI

Aysu, şunları söyledi: “All Star’da olmak gerçekten büyük bir onurdu. Bu sezon buraya gelmek benim için çok anlamlıydı. Geçen sezon buraya geldim, hazırlıklı geldim, çok formda geldim. Kendimi iyi hissederek geldim. Pistte daha hızlı ve daha güçlü, iyi gidiyordu ama ben omuz kazası geçirdim, o yaralandı ve felaket oldu.

Bu yüzden hayatımla ilgili benim için zor zamanlar başladı. Adını vermek istiyorum. Tek ve sevgili dostum Nilay Aydoğan milli basketbolcudur. Cesur bir kız, çok cesur bir kız, kocaman bir kalbi olan, harika bir kalbi olan bir kız. Geçen sezon beni Survivor’a gönderdi ve veda ederken şunları söyledi. Toplantılara kendisi de davet edildi ve şöyle dedi: “İki basketbolcu getirmeyecekler, bence sen git.” O da toplantıya gelmedi, katılmadı ve beni gönderdi. Geçen yıl buradaydım ve kendim için yarıştım. Geçen yıl geri döndüğümde hiç arkadaşım yoktu, çok kötü zamanlar geçirdim. Hayatıma dönemedim, basketbol kariyerimden vazgeçtim.

AYSU

Ailem, arkadaşlarım ve çevremdeki herkes bana çok destek oldu. Nilay Aydoğan bu sezon burada yarıştı. Ama burada olmak, bu mücadeleyi vermek, acılarımla yüzleşmek benim için çok önemliydi. Sanırım artık hayatıma devam edebilirim. ” dedi.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Film daha başlamadan durdu!  Kovid olduFilm daha başlamadan durdu! Kovid oldu
Banu Parlak'ın açıklaması: Banu Parlak Açıklaması: “Arkamdan çekilin”
Sergen Yalçın onun için sınırları aşıyor!  Yaş farkı sıradanSergen Yalçın onun için sınırları aşıyor! Yaş farkı sıradan

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber